Piknik z okazji Święta Straży Miejskiej 2019

Kategoria: Aktualności
Dodano: 25 października 2019 - 12:09

Piknik z okazji Święta Straży Miejskiej odbył się 29 sierpnia na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Jak co roku w pikniku uczestniczyły służby mundurowe – 25. Brygada Kawalerii Powietrznej i Państwowa Straż Pożarna w Tomaszowie Mazowieckim, które pokazały sprzęt jakim posługują się w codziennej pracy.

W ramach pikniku, na dzieci czekały liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, wielki dmuchany zamek, place zabaw, basen z opieką ratowników, symulatory dachowania i zderzenia, alkogogle, paintball, malowanie twarzy, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem ratowników WOPR. Na scenie amfiteatru zagościł teatr lalek PINOKIO, przez cały czas trwania imprezy, odbywały się występy muzyczne i taneczne. Gry i zabawy dla dzieci prowadziły animatorki z Lux Party Kids. Na najmłodszych czekał ukochany Miś strażnik. Wigoru dobrej zabawie dodawał poczęstunek – wojskowa grochówka, grill, kiełbaski, a także kultowa wata cukrowa, popcorn oraz napoje. Największą nagrodą za trud i poświęcenie strażników była radość i uśmiechy dzieci, biorących udział we wspólnej zabawie..

Straż Miejska w Tomaszowie Mazowiecki pragnie serdeczne podziękować, za poświęcony czas oraz pracę włożoną w organizację imprezy, wszystkim służbom, instytucjom, oraz firmom, które brały udział w pikniku: Urzędowi Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Ośrodkowi Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim, Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, Tomaszowskiemu Centrum Zdrowia, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu w Tomaszowie Mazowieckim, Jednostce Strzeleckiej 1002 w Tomaszowie Mazowieckim, Miejskiemu Zakładowi Komunikacyjnemu w Tomaszowie Mazowieckim, Miejskiemu Centrum Kultury, firmie Cel-Trans s.c. Henryk Magiera Usługi Transportowe, oraz właścicielowi Baru Janosik w Kolonii Zawadzie.
Pragniemy również podziękować mieszkańcom miasta, którzy tłumnie przybyli, aby wspólnie z nami świętować ten wyjątkowy dzień.