Raport z Dni Tomaszowa

Kategoria: Aktualności
Dodano: 2 lipca 2018 - 9:16

W dniach 22-24 czerwca odbyły się Dni Tomaszowa Mazowieckiego. Jak co roku, wzmożone  patrole straży miejskiej i policji czuwały nad bezpieczeństwem podczas festiwalu.

Mimo kapryśnej pogody, wielu tomaszowian chętnie uczestniczyło w festiwalowych koncertach i wydarzeniach towarzyszących. W trakcie tegorocznego, tomaszowskiego święta nie odnotowano żadnych incydentów. Dni Tomaszowa to jednak impreza masowa, a jej zabezpieczenie jest zawsze dużym wyzwaniem dla organizatorów i służb dbających o bezpieczeństwo.

W ramach festiwalu zaplanowane było 11 koncertów, które odbywały się na dwóch scenach – w centrum miasta i na tomaszowskich błoniach. Głównym zadaniem służb było niedopuszczenie do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz dbanie o zdrowie i mienie uczestników imprez.

Podczas trwania Dni Tomaszowa, ulicami miasta przeszła również parada. Patrole straży miejskiej i policji zabezpieczały ruch drogowy, dbając przy tym o to, aby utrudnienia były jak najmniej uciążliwe dla kierowców.

Dobra organizacja i współpraca podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i organizację, przyczyniły się do zapewnienia spokoju podczas tak dużego przedsięwzięcia, jakim są Dni Tomaszowa.

źródło: http://www.tomaszow-maz.pl