Sport w straży miejskiej

Kategoria: Aktualności
Dodano: 10 kwietnia 2019 - 14:28

Sukces tomaszowskiego strażnika w IX Półmaratonie Pabianickim.

Inspektor Daniel Duła ze Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim od kilku lat startuje w biegowych zawodach długodystansowych. Ostatnio, z sukcesem pobiegł w IX Półmaratonie Pabianickim, który odbył się 24 marca tego roku. Funkcjonariusz zajął II miejsce wśród przedstawicieli jednostek Straży Miejskiej.W maratonie wystartowało 1200 zawodników, wśród których pojawili się przedstawiciele Rosji, Ukrainy a nawet Kenii. Bieg ukończyło 1195 osób, pokonując dystans 21,0975 km, kilometrów. W ogólnej klasyfikacji strażnik z Tomaszowa zajął 427 miejsce, z wynikiem 01:44:32.

Inspektorowi Danielowi Dule gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz jak najwięcej udanych startów.