Stop uzależnieniom

Kategoria: Aktualności
Dodano: 19 listopada 2018 - 15:34

Na początku listopada, w Urzędzie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego odbyła się konferencja szkoleniowa pod hasłem „STOP UZALEŻNIENIOM”.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele władz miasta, organizacji pozarządowych, szkół oraz rodzice i młodzież szkolna z terenu Tomaszowa Mazowieckiego. Nie zabrakło również przedstawiciela Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.Szkolenie poprowadzili: dr Dariusz Góras – andragog, zajmujący się edukacją dorosłych, Agnieszka Góras – pedagog, moderator, trener i Maciej Woropaj – moderator, trener, członek zarządu Fundacji „Aby nikt nie zginął”.
Konferencja odbyła się w formie Moderowanej Sesji Problemowej, a jej głównym celem było wspólne wypracowanie najważniejszych założeń do Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na najbliższe lata.

Szkolenie było współfinansowane ze środków Gminy Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, zrealizowana w ramach zadania „Prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej oraz szkoleniowej w zakresie rozwiązywania problemów narkomanii w szczególności wśród dzieci i młodzieży”.