Walczyli o puchar komendanta straży miejskiej

Kategoria: Aktualności
Dodano: 3 lipca 2018 - 13:13

25. Miejski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany został 23 czerwca, na boiskach przystani miejskiej.

Po raz kolejny, w ramach Dni Tomaszowa, na przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się turniej siatkówki plażowej. Tegoroczne zmagania siatkarzy nie należały do łatwych, część meczów rozegranych zostało w strugach deszczu. Mimo trudnych warunków, zawodnicy, jak zwykle wykazali się wysoką formą. Puchar komendanta wywalczył zespół w składzie: Rafał Hendzelewski i Marcel Hendzelewski, drugie miejsce zajęli Bartłomiej Rebzda i Adam Miniak, na podium znaleźli się również Wiktor Musiał, Przemysław Toma, którzy w walce o trzecie miejsce pokonali parę Łukasz Tejchman, Marcin Bigos.

W zawodach wystartowały także, jako jedyne kobiety, funkcjonariuszki straży miejskiej – Katarzyna Karczemska i Wioletta Bielas.
W imieniu komendanta Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim Sławomira Wieruszewskiego, puchary i nagrody wręczał zastępca komendanta Waldemar Świątek.
Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy walki i dziękujemy za udział w rywalizacji.
Organizatorem turnieju był Zarząd Miejski TKKF przy współpracy Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta i Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.