Mundurowe Mikołajki

Kategoria: Aktualności
Dodano: 7 grudnia 2017 - 16:37

Impreza mikołajkowa, dla dzieci pracowników służb mundurowych oraz podopiecznych tomaszowskiego domu dziecka, odbyła się 6 grudnia, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Mikołajki zorganizowali mundurowi z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, tomaszowskiej straży miejskiej, straży pożarnej i policji.

Każda z formacji przygotowała dla dzieci stanowiska pokazowe, na których prezentowany był między innymi sprzęt, jakim posługują się na co dzień pracownicy służb. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyło się stoisko straży miejskiej, na którym czekały konkursy i zabawy nawiązujące do ekologii i ochrony środowiska. Poziom wiedzy, jakim dysponowali uczestnicy konkursów był zaskakująco wysoki. Ogromnym zainteresowanie wzbudzał, jak zwykle przy takich okazjach, Miś – strażnik, który rozdawał cukierki i pozował z dziećmi do wspólnych zdjęć.

Inne atrakcje, jakie czekały na maluchów również budziły dużo entuzjazmu. Pokazy taneczne, malowanie buziek, dekorowanie ciasteczek, a przede wszystkim Mikołaj, który rozdawał prezenty w postaci paczek ze słodyczami.

W zabawie wzięło udział ponad 300 dzieci.

źródło: http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl