Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę z narkotykami

Kategoria: Aktualności
Dodano: 3 lipca 2018 - 15:10

19-latek z suszem roślinnym ze wskazaniem na marihuanę został ujęty w Tomaszowie Mazowieckim przez strażników miejskich. Mężczyznę przekazano policji.

Do zdarzenia doszło 27 czerwca, około godz. 18.20, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul.  Maya w Tomaszowie Mazowieckim. Strażnicy miejscy w trakcie rutynowej kontroli ujawnili dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich spożywał alkohol. W trakcie czynności legitymowania mężczyzna zaczął zachowywać się podejrzanie, nie słuchając poleceń funkcjonariuszy i próbując chować niewielki przedmiot do kieszeni spodni.
Strażnicy dokonali kontroli osobistej, w wyniku której ujawnili przy nim metalowe pudełko z zawartością suszu roślinnego przypominającego marihuanę. Wezwana na miejsce policja zatrzymała ujętych przez strażników mężczyzn i przewiozła ich do Komendy Powiatowej Policji, celem dalszych czynności procesowych. Ustalono, że zawartość pudełka to 4 g suszu roślinnego ze wskazaniem na marihuanę.  W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 19-letniego mężczyzny policjanci ujawnili kolejne 16,8 g suszu.